Kategórie

Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu.

Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu.
Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu. Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu. Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu. Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu. Čučoriedky, vlasné pestovanie spôsobom ako pri Bio, preberané ručný zber, veľké bobule - predaj čerstvých polodov len v čase dozrievania a zberu.
Výrobca: Home made & Hand made
Kód produktu: Bio
Dostupnosť: skladom
Cena s DPH: 6,0000€
Bez DPH: 6,0000€
Množstvo:  
   -   

Predám čučoriedky,

dopestované bez chémie, čisto na prírodnej báze, bez akéhokoľvek prihnojovania umelými hnojivami, spôsobom ako Bio, na úpätí Považského Inovca, patriacej do Fatransko-tatranskej oblasti, ktorá je súčasťou Vnútorných Západných Karpát.

Obrovské, aromatické a veľmi chutné, čučoriedky s priemerom do 2 cm.

Ručný zber, preberané, len dozreté bobule.


cena je za 1 liter

Predaj v sezóne. tel: 0905257274

Množstvo je obmedzené. Kúpu čerstvých plodov si môžete rezervovať. 

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign