Kategórie

Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm

Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm
Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm Jedľa kórejská najkrajší ihličnan, Abies Koreana s farebnými šiškami, výška do 80 cm
Výrobca: Home made & Hand made
Kód produktu: Bio
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 49,0000€ 15,0000€
Bez DPH: 15,0000€
Množstvo:  
   -   

Súkromná inzercia.

Pravdepodobne najkrajší pravidelný kužeľovitý ihličnan s nádherne tvarovaným a usporiadaným drobným hustým jemným a tupým ihličím. Už v mladom veku tvorí veľké podlhovasté fialovo-modré vzpriamené šišky, ktoré počas rastu menia svoju farbu. Ihličie má na vrchnej strane tmavozelené, na spodnej strane strieborné. Nestrihaný dorastá v dospelosti (po niekoľkých desaťročiach) do výšky 10m a šírky 5m. Jedľa kórejská je veľmi vhodná ako vianočný stromček.

V záhrade pôsobí ako dekorácia, hodí sa aj ako vianočný stromček, môže sa pestovať v črepníku vonku, či v byte.

Je plne mrazuvzdorná v našom klimatickom pásme. Vhodná do každej pôdy. Najoptimálnejšie v mierne kyslej pôde, čo ľahko upravíte rašelinou. Jedličky sú zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.

Osobný odber v Nitre, alebo po dohode Veľké Ripňany. Zasielame kuriérom, bez kvetináča. Preprava na Slovensku do 24 hodín. Cena prepravy pri platbe prevodom je 5,- €, pri platbe na dobierku 6,- €, pri balíku do 5 kg.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign