Kategórie

Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm

Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm
Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm Jedľa Kórejská najkrajší ihličnan s farebnými šiškami, výška do 30 cm
Výrobca: Home made & Hand made
Kód produktu: Bio
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 19,0000€ 6,0000€
Bez DPH: 6,0000€
Množstvo:  
   -   

súkromný predaj

Abies koreana/Jedľa kórejská-jeden z najkrajších ihličnanov
Pravdepodobne najkrajší pravidelný kužeľovitý ihličnan s nádherne tvarovaným a usporiadaným drobným hustým jemným a tupým ihličím. Už v mladom veku tvorí veľké podlhovasté fialovo-modré vzpriamené šišky. Ihličie má na vrchnej strane tmavozelené, na spodnej strane strieborné.
V dospelosti dorastá do výšky 10m a šírky 5 m. Jedľa kórejská je veľmi vhodná ako vianočný stromček - osvetlená žiarovkami v záhrade alebo v črepníku prenesená do bytu a ozdobená. Jedličky sú zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.

Výška do 30 cm cena 6,- €
Výška do 60 cm cena 10,-€
Výška 60 až 80 cm cena 15,-€

Jedľa kórejská Silberlocke v preklade Strieborná kučera je považovaná za jeden z najkrajších ihličnanov.
Pochádza z vyšších hôr Južnej Kórei. Je to veľmi obľúbený, nádherný, malý pravidelný kužeľovitý stromček. Ihličie je krásne tvarované s tupými hustými a drobnými ihlicami, mierne zatočenými na koncoch, odrážajúc svetlo, vyzerajúc akoby sa ligotali. Má strieborno-modrú farbu a stupeň kučeravenia je u každého jednotlivca odlišný. Nádherne vyfarbené modro - fialové šišky má vzpriamené. Šišky počas sezóny postupne menia svoju fialovú farbu na hnedú. Jedľa kórejská v záhrade pôsobí ako dekorácia, hodí sa aj ako vianočný stromček, môže sa pestovať v črepníku vonku, či v byte. Je plne mrazuvzdorná v našom klimatickom pásme. Vhodná do každej pôdy. Najoptimálnejšie v mierne kyslej pôde, čo ľahko upravíte rašelinou. Jedličky sú vrúbľované, zakorenené v črepníkoch, môžu sa vysádzať celoročne.

Výška cca 30 cm cena teraz 15,- €..
Výška 30-40 cm cena teraz 25,- €.

Jedľa španielska Kelleris
Stredne rýchlo rastúca drevina, ktorá v dospelosti dosahuje výšku 10 – 12 m a 5 – 7 m šírku. Z počiatku nepravidelná koruna, neskôr hustá, pravidelná. Farba ihlíc je namodralozelená. Vyžaduje humózne, vápenaté pôdy na slnečných a polotiennych stanovištiach. V letných mesiacoch je nutné mladé rastlinky chrániť pred úpalom. Vhodná ako solitér alebo do skupinových výsadieb.
Cena teraz: 20,- € osobný odber

Céder himalájsky
výška 40cm v cene 20,- €
výška 70cm v cene 25,- €

Osobný odber v Nitre, alebo po dohode Veľké Ripňany.
Na Slovensku zasielam kuriérom bez kvetináča, doprava do 24 hodín. Cena prepravy pri platbe prevodom 5,- €, pri platbe na dobierku 6,- €, balík do 5 kg.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign