Kategórie

Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm

Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm
Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm Jedľa kórejská NAJKRAJŠÍ Ihličnan s farebnými šiškami, výška do 60 cm
Výrobca: Home made & Hand made
Kód produktu: Bio
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 49,0000€ 10,0000€
Bez DPH: 10,0000€
Množstvo:  
   -   
súkromný predaj
Jedľa kórejská Silberlocke v preklade Strieborná kučera je považovaná za jeden z najkrajších ihličnanov.
Pochádza z vyšších hôr Južnej Kórei. Je to veľmi obľúbený, nádherný, malý pravidelný kužeľovitý stromček. Ihličie je krásne tvarované s tupými hustými a drobnými ihlicami, mierne zatočenými na koncoch, odrážajúc svetlo, vyzerajúc akoby sa ligotali. Má strieborno-modrú farbu a stupeň kučeravenia je u každého jednotlivca odlišný. Nádherne vyfarbené modro - fialové šišky má vzpriamené. Šišky počas sezóny postupne menia svoju fialovú farbu na h
nedú. V dospelosti dorastá do výšky 10 m a šírky 5 m. Jedľa kórejská v záhrade pôsobí ako dekorácia, hodí sa aj ako vianočný stromček, môže sa pestovať v črepníku vonku, či v byte. Je plne mrazuvzdorná v našom klimatickom pásme. Vhodná do každej pôdy. Najoptimálnejšie v mierne kyslej pôde, čo ľahko upravíte rašelinou. Jedličky sú zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.
 
Výška do 30 cm cena teraz 15,- €. Cena v obchodoch 29,90 €.
Výška do 50 cm cena teraz 25,- €.
 
Jedľa kórejská Hortsmann Silberlocke, je vyšlachtená
Abies koreana "Horstmann's Silberlocke" je krásny výber kórejskej jedle. Ihly na vetvách sa zakrúcajú na vrcholoch smerom k stonke a odhaľujú bielu spodnú stranu ihiel a dávajú stromu matný vzhľad. Typická rýchlosť rastu vo väčšine oblastí je 10 - 15 cm ročne. Časom sa "Horstmann's Silberlocke" stane malým stromom v krajine. Zdá sa, že zvyk z kučeravých ihiel sa znižuje s vekom a pri optimálnych podmienkach pestovania, ale na záhrade bude mať vždy výrazný dojem.
 
Výška do 40 cm cena teraz 29,- €.


Abies koreana / Jedľa kórejská - jeden z najkrajších ihličnanov
Pravdepodobne najkrajší pravidelný kužeľovitý ihličnan s nádherne tvarovaným a usporiadaným drobným hustým jemným a tupým ihličím. Už v mladom veku tvorí veľké podlhovasté fialovo-modré vzpriamené šišky. Ihličie má na vrchnej strane tmavozelené, na spodnej strane strieborné. Jedľa kórejská je veľmi vhodná ako vianočný stromček - osvetlená žiarovkami v záhrade alebo v črepníku prenesená do bytu a ozdobená.
Jedličky sú zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.

Výška do 60 cm cena teraz 10,- €. Cena v obchodoch 29,90 €.
​Výška do 80 cm cena teraz 15,-€.

 
Osobný odber v Nitre, alebo po dohode Veľké Ripňany.
Na Slovensku zasielam kuriérom bez kvetináča, doprava do 24 hodín. Cena prepravy pri platbe prevodom 5,- €, pri platbe na dobierku 6,- €, balík do 5 kg.
 
tel:  0905257274

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign