Kategórie

Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami

Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami
Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami Jedľa kórejská strieborná kučera, Abies koreana Silberlocke, výška do 40 cm. Najkrajší ihličnan s farebnými šiškami
Výrobca: Home made & Hand made
Kód produktu: Bio
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 60,0000€ 25,0000€
Bez DPH: 25,0000€
Množstvo:  
   -   

Súkromný predaj.

Jedľa kórejská Silberlocke v preklade Strieborná kučera pochádza z vyšších hôr Južnej Kórei a je považovaná za jeden z najkrajších ihličnanov. Je to veľmi obľúbený, nádherný, malý pravidelný kužeľovitý stromček. Dorastá do výšky 3 - 5 metrov a šírku 2 - 3 m. Ihličie je krásne tvarované s tupými hustými a drobnými ihlicami, mierne zatočenými na koncoch, odrážajúc svetlo, vyzerajúc akoby sa ligotali. Má strieborno-modrú farbu a stupeň kučeravenia je u každého jednotlivca odlišný. Nádherne vyfarbené modro - fialové šišky má vzpriamené. Šišky počas sezóny postupne menia svoju fialovú farbu na hnedú. Pomaly rastúca dorastá do výšky 3 - 9 metrov. Jedľa kórejská v záhrade pôsobí ako dekorácia, hodí sa aj ako vianočný stromček, môže sa pestovať v črepníku vonku, či v byte.
Je plne mrazuvzdorná v našom klimatickom pásme. Vhodná do každej pôdy. Najoptimálnejšie v mierne kyslej pôde, čo ľahko upravíte rašelinou. Jedličky sú zakorenené v črepníkoch, preto sa môžu vysádzať celoročne.

Výška do 30 cm cena 15,- €.
Výška 30 - 40 cm cena 25,- €.
Výška do 55 cm cena 35,-€. Len na osobný odber.

Osobný odber v Nitre, alebo po dohode Veľké Ripňany. Zasielame kuriérom, bez kvetináča. Preprava na Slovensku do 24 hodín. Cena prepravy pri platbe prevodom je 5,- €, pri platbe na dobierku 6,- €, do hmotnosti zásielky do 5 kg.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign