Kategórie

RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov.

RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov.
RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov. RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov. RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov. RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov. RiTEK M-Disc BD-R 25 GB Printable, 25 Pack, Životnosť 1000 rokov.
Výrobca: Traxdata - RiTEK
Kód produktu: M-Disc
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 5,1480€ 3,1800€
Bez DPH: 2,6500€
Množstvo:  
   -   

M-Disc BD-R 25 GB Inkjet White Printable​, 25 Pack

BLU-RAY DISC

Životnosť 1000 rokov.

Originál balenie 25 Cake

cena je za 1 ks disk

Vytesajte svoje dáta do skaly a vydržia večnosť! Samozrejme, že nemusíte brať do ruky dláto a kladivo – stačí, keď sa zoznámite s čerstvou novinkou: potlačiteľné BD, DVD M-DISC so životnosťou 1000 rokov sú tu! Médiá M-DISC sú novým riešením, ako ukladať dáta, bez toho aby ste museli mať strach, že o ne prídete.

Ritek predstavuje nový štandard v oblasti digitálneho ukladania. Navrhnutím k zachovaniu a ochrane súborov vyrytím do patentovej vrstvy, ktorá je pevná ako skala a odolná voči svetlu, teplotám i vlhkosti.

To znamená, že pri ukladaní vašich cenných fotografií, hudobných albumov, lekárskych dokumentov alebo iných údajov máte istotu, že sa všetko nachádza na disku, ktorý prečká niekoľko generácii.

Dokonca boli testované aj americkým ministerstvom obrany. Sú odolné voči extrémnym svetelným či teplotným podmienkam. Dáta z týchto M-diskov sa nedajú prepísať, vymazať ani ich nepoškodia iné vplyvy. Najväčšou výhodou je, že tieto médiá sú kompatibilné so všetkými BD, DVD prehrávačmi, môžete tak pristupovať k dátam kedykoľvek a kdekoľvek. A sú potlačiteľné!

Máte predstavu ako dlho vydržia vaše dáta na niektorom z dátových nosičov? Pevný disk 1-5 rokov, DVD 3-7 rokov a Flash úložisko 5-8 rokov, M-Disc 1000 rokov

Highest Quality Archival Disc

RITEK M-DISC is the new standard in digital storage media. M-DISC is backed by the technology and specifications of Millenniata U.S.A. The M-DISC technology allows for saving and protecting the data by etching them into a rock-like material, which is proven to withstand for up to 1,000 years! Now, you can rest assured and never worry to lose your valuable information with M-DISC.

RITEK M-DISC is built to tough, protecting data from various environmental factors including light, heat or humidity. Moreover, M-DISC will not degrade over time and is designed for everyday use. Its toughness and endurance have been well proven by multiple testing, including those performed by the U.S. Department of Defense. Those test result concludes that the M-Disc will last for centuries.

Features: 
Stability: M-DISC uses a patented rock-like recording surface instead of traditional organic dye to etch your records.


Longevity: Up to 1,000 years
*Recognized ISO/IEC 10995 International Standard, verifying Millenniata’s claim that the M-DISC BD, DVD lasts in excess of 1,000 years. (in the normal usage environment 25C/ RH50%)


Engrave in Stone: When the data layer is written by a focused laser, the intense heat generated causes the innermost layers to melt and to move away from the laser spot, creating a hole in the data layer.

 

The Data Layer: The data layer is composed entirely by inorganic materials and compounds, including metals and metalloids.

RITEK M-DISC BD can be read by most existing BD drives or players.
RITEK M-DISC DVD can be read by most existing BD and DVD drives or players.

RITEK M-DISC BD can be burned by almost general writers.

RITEK M-DISC DVD requires to be burned by an M-DISC READY Drive, which
like LG writers, Please look for drives with these icons :

Application:

Especially perfect for: Government institutions, business and consumers need to permanently archive large quantities of digital information.

Patients’ Cases, Medical data of Hospital

 

Bank

Wedding photography

Architects

Graphic designers

Interior designers

Businesses and the accounting department

Public authority units

Educational institutions

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign