Kategórie

RiTEK Pro-series BD-R 25 GB Printable Blu - Ray Disc Cake 50 ks + Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,20 €

RiTEK Pro-series BD-R 25 GB Printable Blu - Ray Disc Cake 50 ks + Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,20 €
RiTEK Pro-series BD-R 25 GB Printable Blu - Ray Disc Cake 50 ks + Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,20 € RiTEK Pro-series BD-R 25 GB Printable Blu - Ray Disc Cake 50 ks + Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,20 € RiTEK Pro-series BD-R 25 GB Printable Blu - Ray Disc Cake 50 ks + Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,20 €
Výrobca: Traxdata - RiTEK
Kód produktu: BD-R Printable
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 36,0000€ 30,0000€
Bez DPH: 25,0000€
Množstvo:  
   -   

RiTEK Pro-series BD-R 25GB Blu-ray Disc full face colour inkjet printable/plne farebne potlačiteľný k stredu v atramentových tlačiarňach. Médium zaradené do najvyššej kvalitatívnej TOP triedy A Grade. Pre excelentnú kvalitu veľmi obľúbené u profesionálnych kameramanov. Dlhá životnosť.

Balenie Cake box 50 ks.

Pre amatérske i profesionálne použitie. Made by RiTEK. To najlepšie na trhu.

TRAXDATA ponúka ucelený rad formátov DVD, BD, CD, USB, SD, SDHC s najvyššou možnou rýchlosťou záznamu. Rýchla rýchlosťou zápisu a spoľahlivosťou produktov umožňuje ukladanie a archiváciu dát s istotou. TRAXDATA má perfektné riešenie pre všetky vaše potreby nahrávania. Výber TRAXDATA znamená, že môžete ukladať a vychutnať si všetky vaše digitálne súbory znovu a znovu. Je to ideálne médium pre masívnu archiváciu, duplikáciu, zálohovanie siete, multimediálne prezentácie a digitálne video/fotografie editáciu. TRAXDATA pre tlač Média predčí vaše najvyššie očakávania a poskytnete vašej súkromnej tvorbe profesionálny vzhľad.

+ Reklamné pero v hodnote 2,- € za 0,10 €.

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign