Kategórie

TRAXDATA M-Disc DVD 4.7 GB Printable, Životnosť 1000 rokov, Cake 10,

TRAXDATA M-Disc DVD 4.7 GB Printable, Životnosť 1000 rokov, Cake 10,
TRAXDATA M-Disc DVD 4.7 GB Printable, Životnosť 1000 rokov, Cake 10, TRAXDATA M-Disc DVD 4.7 GB Printable, Životnosť 1000 rokov, Cake 10,
Výrobca: Traxdata - RiTEK
Kód produktu: M-Disc
Dostupnosť: Skladom
Cena s DPH: 35,4000€ 22,8000€
Bez DPH: 19,0000€
Množstvo:  
   -   

TRAXDATA M-Disc DVD 4.7 GB, Cake 10 Inkjet White Printable

Životnosť 1000 rokov.

M-DiscTM je nový štandard v digitálnej úložiska. M-DiscTM bola vytváraná a rozvíjaná millennio, Inc. v USA M-DiscTM dokáže zachovať a chrániť vaše informácie o laser leptanie dát do skaly - ako materiál, ktorý nie je k dispozícii v iných záznamových médií. Vzhľadom k tomu, informácia je vyrytý do materiálu rock-ako aj tote odolné proti zhoršujúcej sa účinky svetla, teploty, vlhkosti a času. M-DISCTM s schopnosť prežiť extrémne podmienky bola testovaná a dokázaná americkým ministerstvom obrany. M-DiscTM je ideálny pre ukladanie individuálne a rodinné informácie, ktoré chcete na celý život. M-DiscTM tiež umožňuje firmám, ako sú nemocnice, školy, vládne úrady a národnej obrany útvary trvalo archivovať veľké množstvo digitálnych informácií.

Vytesajte svoje dáta do skaly a vydržia večnosť! Samozrejme, že nemusíte brať do ruky dláto a kladivo – stačí, keď sa zoznámite s čerstvou novinkou: potlačiteľné DVD M-DISC so životnosťou 1000 rokov sú tu! Médiá M-DISC sú novým riešením, ako ukladať dáta, bez toho aby ste museli mať strach, že o ne prídete.

Dokonca boli testované aj americkým ministerstvom obrany. Sú odolné voči extrémnym svetelným či teplotným podmienkam. Dáta z týchto M-diskov sa nedajú prepísať, vymazať ani ich nepoškodia iné vplyvy. Najväčšou výhodou je, že tieto médiá sú kompatibilné so všetkými DVD prehrávačmi, môžete tak pristupovať k dátam kedykoľvek a kdekoľvek. A sú potlačiteľné!

Máte predstavu ako dlho vydržia vaše dáta na niektorom z dátových nosičov? Pevný disk 1-5 rokov, DVD 3-7 rokov a Flash úložisko 5-8 rokov, M-Disc 1000 rokov

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé           Dobré

Opište kód z obrázku:NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Porovnanie cien na Pricemania.sk
CD Inter Ltd. 2019 - Grafika & WEBdesign